BAHÇELİEVLER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Nüfusun hızla arttığı şu günlerde insan ihtiyaçları da aynı oranda artmaktadır. İnsanlar eşyalara bir taraftan ihtiyaç duyarken diğer taraftan da zevk tercihleri için bazı eşyalarını değiştirmek isterler. Bu da gösteriyor ki, her kesimden ve bütçeden insanlar bir arada yaşamaktadır. Bu farklılık insanların ihtiyaçlarını temin etme alanlarını veya yerlerini de belirlemektedir. Kimi insanlar bütçesinden dolayı kimi insanlarda tercihinden dolayı mobilya, beyaz eşya vb gibi şeylere yüksek meblağlar ödemezler. Tam da bu noktada Bahçelievler ikinci el eşya alanlar  tercih edebileceğiniz en doğru adres olarak karşınıza çıkar. Aradığınız her şeyi uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Bahçelievler 2. el eşya alan firmalardan biri olarak, İstanbul’un farklı noktalarında müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Avrupa Yakasında başta Zeytinburnu 2. el eşya alım satımı yapan firmalar arasında olmak üzere lider konum yer almaktayız. Avrupa Yakasının yanı sıra Anadolu Yakasında da firmamız Ataşehir 2. el eşya alım satımlarında olduğu gibi diğer semtlerde de sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar kullanmaktan sıkıldığınız veya artık ihtiyacınız olmayan yatak odası, oturma grubu, salon takımı, koltuk takımı, çocuk odası, televizyon, buz dolabı, her türlü elektronik eşya, halı, konsol, yemek masa takımı, tüm beyaz eşyalar, vitrin, kanepe, elbise dolabı ve daha aklınıza gelebilecek tüm eşyalarınızı gerçek değerinde adresinizden sizin belirlediğiniz gün ve saatte alarak ödemesini de nakit olarak yapmaktadır. Sizde eşyalarınızı değerinde satıp değerlendirmek istiyorsanız ve ikinci el eşya satan yerleri arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar size sadece bir telefon kadar uzakta.

İkinci el eşya alanlar ile ikinci el eşya satanların ortak buluşma noktası haline gelen Bahçelievler ikinci el eşya alanlar herkesime hitap etmektedir. İster bütçesi sınırlı olan biri olun ister öğrenci ya da memur olun isterseniz de ikinci el eşya satmak isteyen biri olun tek yapmanız gereken Bahçelievler ikinci el eşya alanları aramak. Geçici olarak ikamet edecek öğrenci, çalışan ve  memurların çok yüksek meblağlar ödeyerek ihtiyaçlarını karşılamak istememeleri gayet yerinde durumdur. Özellikle televizyon, buzdolabı gibi beyaz eşyaların fiyatları oldukça yüksektir. Aynı zamanda vazgeçilemez eşyalar arasında gösterilen kimi zaman hobi kimi zamanda gündemi takip etmenin ilk ve hızlı adresi olan televizyonlar ikinci el televizyon alanlarda oldukça uygun fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır.

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar sadece ihtiyaç noktasında değil, antika, vintage severlere de hizmet etmektedir. Sizde antikaya meraklısınız fakat fiyatlar çok  pahalı mı diyorsunuz. Şu halde Bahçelievler ikinci el eşya alanlara gelerek en uygun fiyatlarla hobinizi devam ettirebilirisiniz. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar ile şu avantajları yakalarsınız.

  1. Uygun fiyat

Piyasa da var olan ikinci el eşya alanlar arasında gerek ikinci el eşya alımında gerekse ikinci el eşya satımında size en uygun fiyatları sunar.

  1. Nakliye hizmeti

Yapacağınız büyük eşyalarda ya da toplu alımlarda nakliye hizmeti sunarak sizi zor durumdan kurtarır.

  1. Extra indirim sözü

Yapacağınız toplu alımlarda extra indirim garantisi veriyoruz.

  1. Sağlamlık garantisi

Aldığınız eşyaların özellikle de beyaz eşyaların çalışır durumda olduğunun garantisini veriyoruz. Çalışmadığı taktirde değişim veya iade yaparak sizi mağdur etmiyoruz. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Beyoğlu 2. el eşya alımlarından Anadolu Yakası 2. el eşya alımlarına varana kadar geniş bir hizmet ağına sahip firmamıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.