BAHÇEŞEHİR İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İkinci el eşya piyasasında öncü bir kuruluş olan firmamız, Bahçeşehir ikinci el eşya alanlar arasında müşterilerimiz tarafından tercih edilen ilk firma olmaktayız. Kendisine kaliteli ve adaletli bir hizmeti misyon edinmiş olan firmamızın vizyonu ise; öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan bir ticaret hizmeti vermektir. Ticaret bir faaliyet olsa da müşterilerimizin bize zaman zaman ikinci el eşyalarını satması da bir nevi onların ticaret yaptığını ve bizim de onların karlı çıkması için gerekli ihtimamı göstermemi gerektiğini ortaya çıkarmaktadır.

Bahçeşehir ikinci el eşya alan yerler arasında özgün bir hizmet kalitesine ve potansiyeline sahip olan firmamız, müşterilerinin beklentilerini üst düzeyde karşılamak amacı ile en nezih hizmeti sunmaktadır. Ayrıca firma olarak müşterilerimiz adına herhangi bir olumsuz duruma, düşünceye ya da memnuniyetsizliğe asla izin vermemekteyiz. Bizim için firma kazancından önce müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması ve bizlere olumlu geri dönüş yapmaları bizim için büyük bir kıvanç nedeni olmaktadır.

Güler Yüzlü ve Adaletli Yaklaşımımız İle Emrinizdeyiz

Bahçeşehir ikinci el mobilya alanlar arasında seçkin bir firma olarak sektördeki yerini koruyan firmamız, bu işte uzman olan bir ekip ile sektörde faaliyet yürütmektedir. Mobilya gibi eşyaların yanı sıra aynı zamanda televizyon ve benzeri gibi elektronik eşyalar da alan firmamız, Bahçeşehir ikinci el televizyon alanlar arasında da ismini müşteri kitlesine duyurmuş bir firma olmaktadır.

Firmamız, güler yüzlü ve anlayışı personeller ile çalışan ender firmaların başındadır. Bizim için müşteri memnuniyetine giden yol öncelikle adalet ve güler yüzdür. Dolayısıyla da bizler sizlere yaklaşım tarzımızı ne kadar anlayışlı bir şekilde sergiler isek sizlerin de o kadar memnun kalacağınızı ve kendinizi ifade edebileceğinizi bilincindeyiz. Dolayısıyla ikinci el piyasasında memnun kalacağınıza dair garanti verdiğimiz hizmetimizden faydalanmak için Bahçeşehir ikinci el eşya satmak fikrine sahip olup firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır.

Nakliye Ücretini Biz Karşılıyoruz

Bahçeşehir ve civar semtlerde Bahçeşehir ikinci el televizyon alanlar olarak rekabet ortamında emin adımlar ile vizyonundan ve misyonundan ayrılmadan ikinci el eşya alımı yaparken aynı zamanda başta televizyon olmak üzere elektronik eşyaların alımını da gerçekleştirmektedir ve tüm bu işlemler sonrasında nakliye ve teslimat ücretini firmamız karşılamaktadır.

Sektörde sayısız ikinci el eşya alan firmanın faaliyet gösterdiği düşünüldüğünde her firmanın farklı çalışma prensipleri bulunmaktadır. Bu prensiplerden birisi de nakliye ücreti olmaktadır. Bizler Bahçeşehir ikinci el antika eşya alanlar olarak da müşterilerimizden satın aldığımız ikinci eşyaları teslim alırken nakliye ücretini de üstlenmekteyiz. Teslim gübü geldiğinde firma yetkilerimiz evinize gelerek eşyalarınızı kendileri nakliye araçlarına yükleyip, ödemenizi yaparak nakil işlemini gerçekleştirmektedir. Bu süreç içinde firmamız sizden kesinlikle nakliyat ücreti talep etmemektedir. Bu özelliğimiz bizi biz yapan özgün çalışma prensibimiz olmaktadır.