BAŞAKŞEHİR İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İkinci el eşya satmak son dönemlerde oldukça artan bir faaliyet olmuştur. Kimi zaman karşılaşılan maddi sıkıntılar kimi zaman ise boşanma, tayin ve taşınma gibi durumlar, bazı zamanlarda ise eşya değişikliği yapmak için insanlar eşyalarını ikinci el olarak satabilmektedir. Biz İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu Yakasında hizmet veren firma olarak Başakşehir ikinci el eşya alanlar arasında kaliteden ve hizmetten ödün vermeden sektörde faaliyet gösteren öncü firmaların başında gelmektedir. Taksim 2. el eşya piyasası gibi yoğun olduğumuz bölgelerin yanı sıra başta Başakşehir olmak üzere birçok bölgede müşterilere kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmamız, firmanın maddi kazancından önce müşterinin kazancını ve memnuniyetini ön planda tutan ve sektörde adını hakkaniyeti ile duyuran firma olmaktadır.

Sektöre baktığınızda ikinci el eşya alan bir çok firma bulmanız mümkün olacaktır. Ancak her firmanın çalışma şekli ve fiyat tarifesi farklı olduğu gibi bazı durumlarda firmalar ile eşyalarını satmak isteyen müşteriler arasında ciddi bir anlaşmazlık ve sorunlar meydana gelebilmektedir. Biz Başakşehir ikinci el eşya alan yerler arasında bir firma iken aynı zamanda sektörde bu işin olması gerektiği gibi, müşterilerimize karşı yapılabilecek haksızlıkların önüne geçerek ve müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden yapılması için hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Söz, Kaliteli Hizmet

Eşyalarını ikinci el olarak satmak isteyen bir çok kişi çoğu zaman yanlış firma seçiminden dolayı bir çok sorun yaşamaktadır ve firmalar ile sorun yaşayan bir çok müşterimiz doğru adres olarak bizi seçmektedir. Başakşehir ikinci el eşya satmak isteyen müşterilerimizin bir çoğu ikinci el eşya alan firmaların anlaşılan tarihte eşyaları almaya gelmediklerinden ya da söz verilen ücret hakkında sonradan caydıklarından şikayet edebilmektedir. Hatta bir çok firma tarafından eşyaların nakliye ve taşınma ücretinin de müşteriden talep edilmesi firma olarak aldığımız duyumlar arasındadır. Oysa ki Başakşehir ikinci el mobilya alanlar aynı zamanda eşyaların nakliye sürecini de üstlenmek durumunda iken müşterilerin en çok yaşadığı sorunların başında bu durum gelmektedir.

Firmamız Başakşehir’de olduğu gibi Büyükçekmece, Küçükçekmece ve Esenler gibi yakın semtlerde de aynı kalite ile 2. el eşya alım satım hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yine çevre bölgelerden olan Sultangazi 2. el eşya piyasasında firmamız verdiği müşteri odaklı hizmeti ile sektörün ileri gelen firmasıdır. Firmamıza sadece Avrupa Yakasında değil Anadolu Yakasında da Küçükyalı 2. el eşya alan firmalar başta olmak üzere birçok noktada bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Biz firma olarak öncelikle müşterilerimize verdiğimiz sözü mutlaka tutmaktayız ve müşterilerimiz ile anlaştığımız tarih ve saatte mutlaka giderek eşyalarını alıp firma olarak ayarladığımız nakliye aracımıza kendi personellerimiz ile yükleyerek müşterimizin ücretini takdim etmekteyiz. Bu şekilde bir hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimize güvenilir ve tutabileceğimiz sözler vererek aynı zamanda kaliteli bir hizmet anlayışımızı da firma bünyemizde kendimize ilke edinmekteyiz.

Tüm Eşyalarınız İkinci El Olarak Alınır

Başakşehir ve çevre ilçelerinde ikinci el eşya alım satımı yapan firma olarak bizler Başakşehir ikinci el televizyon alanlar arasında da ilk sırada yerimizi almaktadır. Bizler için müşterilerimizin herhangi bir sebep ile bizlere satmak istediği eşyaların maddi değeri ne olduğuna değil kullanılabilirlik ve hasar durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla da mobilya, beyaz eşya ve televizyon gibi eşyaları alan firmamız aynı zamanda Başakşehir ikinci el antika eşya alanlar arasında da en güvenilir ikinci el eşya alımını gerçekleştirmektedir.