İnsanların gündelik yaşamını kolaylaştıran ev eşyaları arasında, en fazla öneme sahip olanlar hiç kuşkusuz beyaz eşyalardır. Kullanım amaçlarına bakıldığında ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. Her geçen gün yeni modelleri piyasaya sürülen beyaz eşyaların, maliyetleri de aynı oranda yükselmektedir.

Günümüzde birçok kişi ikinci el beyaz eşya alarak evlerindeki eksik eşyaları tamamlama yolunu tercih etmektedir. İkinci el eşya satan mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimiz, çok uygun fiyatlara eksik beyaz eşyalarını çok düşük bütçelerle alabilmektedir. Kullanılmış eşya piyasasında, en düşük fiyatlarla halkımızın hizmetinde olan ikinci el eşya alan yerler arasında bulunan firmamızın satış noktalarında, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek beyaz eşya çeşitleri bulunmaktadır.

Kullanılmış eşya satışında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız ayrıca, evlerde farklı sebeplerden dolayı kullanılmayan eşyaları 2.el piyasasının en yüksek fiyat tekliflerini vererek satın almaktadır. Evlere kullanım dışı olan eşyalar, bir süre sonra bakımsızlık sebebiyle işlevini yitirerek hurda eşya sınıfına girmektedir.

Özellikle beyaz eşyalar kısa zamanda elden çıkarılmadığında, yeni modellerin piyasaya çıkması sonucu değerlerini tamamen kaybetmektedir.

Firmamız bu şekilde atıl vaziyette olan ikinci el beyaz eşya çeşitlerini adreslerinize gelerek yerinde nakit ödeme yaparak almaktadır. Böylece evlerde yük oluşturan eşyalar aile bütçesine ek kaynak kazandırmaktadır. Evlerinde bu durumda eşyası bulunan müşterilerimiz, firmamızla temasa geçerek kısa sürede eşyalarını paraya çevirebilirler.

İkinci el Eşya Alım Satımında Güven Önemlidir.

Satış mağazalarımızda sergilenen beyaz eşya, mobilyalar, elektronik ev aletlerinin tamamı, alım yapıldıktan sonra en ince ayrıntısına kadar kontrolden geçirilerek yeni sahiplerine satış yapılmaktadır. Eşyaların tamamı uzun süre güven içerisinde kullanılmaya müsait durumdadır. Sıfır eşyalara oranla kullanım garantisi konusunda sıkıntı yaşamamak için, ikinci el beyaz eşya ve elektronik malzeme alma ihtiyacında güvenilir firmalardan alışveriş yapmak akıllıca olacaktır. Firmamız uzun yıllardır sektörde güven verici alım-satımlar yaparak her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Eşya alımlarında detaylı inceleme yapılarak, tamiri imkânsız ve kullanıma uygun olmayan eşyalar satışa sunulmamaktadır. İkinci el eşya satışlarımızda, aynı hassasiyetle müşteri kullanımına uygu olmayan eşyalar tavsiye edilmemektedir.

İkinci El Beyaz Eşyada Kalite ve Bol Çeşit

Satış mağazalarımızı gezen tüm müşteriler aradıkları her çeşit beyaz eşya ve diğer ürünlerde kalite ve ucuzluk aramaktadır. Firmamız bu hassasiyete önem göstererek kaliteli hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir. Satışa sunulmak üzere alım yaptığımız eşyalar,

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Fırınlar
  • Ankastre Set
  • Mini Fırınlar
  • Mini Buzdolapları
  • Derin donduruculardır.

Tüm ikinci el beyaz eşya satma ihtiyacınızda iletişim numaralarından firmamızı arayarak, muhtemel fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya ihtiyaçlarınızda ise mağazalarımızı gezerek tüm eşyalarımızı inceleyip, bütçenize en uygun eşyayı güven içerisinde alabilirsiniz. Elimizde olmayan eşyalar için istek talebi bıraktığınızda, en kısa zamanda eşyanın temini yapılarak geri dönüş yapılmaktadır.