Beykoz 2. El Eşya Alanlar

Beykoz 2.el eşya alımı yapan firmamız Bostancı 2. el eşya piyasası başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi en yüksek fiyatlarla eşya alımları yapıyoruz. Evlerinizde atıl vaziyette duran ya da ihtiyaç fazlası eşyalarınızı değerlendirip bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak, satmak istediğiniz eşya türleri hakkında fiyat öğrenebilir ve en kısa sürede satarak para kazanabilirsiniz. Bir telefonla ev adreslerinize gelerek nakliye araçlarımızla eşyalarınızı teslim alıyor, nakit ödeme yaparak eşyalarınızı alıyoruz. İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Beykoz 2.el eşya alım satımında bizi aramadan eşya alım satımı yapmayın.

Beykoz 2.el eşya sektöründe en iyi fiyat garantisi veren firmalar arasında bulunan işletmemiz, ayrıca 2.el ev eşya satışlarında farklı birçok çeşit ev eşyası satışı yapmaktadır. Özellikle çok sık aranan beyaz eşyalar konusunda en ucuz fiyat konusunda iddialıyız.

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Fırın
  • Mini fırın
  • LCD Televizyon
  • Plazma Televizyon
  • LED Televizyon
  • TV Ünitesi

Birçok farklı marka ve modelde alıcılarını beklemektedir. Her biri tüm bakımları yapılmış olarak sorunsuz şekilde alıcıya ulaşmaktadır. Beyaz eşya konusunda emsalsiz fiyatlar ve bol seçenekler ile hizmet veren firmamızın ürünlerini görmeden, beyaz eşya almaya karar vermeyin. Beyaz eşyaların yanında evlerde konfor sağlayan ev eşyaları sınıfından olan koltuk takımı, yatak odası takımı, genç odası, masa sandalye, baza, yatak, çekyat türünden eşyalar farklı renk ve desenlerde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Beykoz’da 2.el eşya denilince akla ilk gelen firma olarak, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alıp satıyoruz. Ayrıca sadece Anadolu Yakasında değil Avrupa Yakasında da Gaziosmanpaşa 2. el eşya piyasası olmak üzere 2. el eşya alım satımlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışımız ile karşılıyoruz.

Beykoz 2.el eşya ihtiyaçlarınızda ilk akla gelen, en uygun fiyatlarla eşya temin edebilmek veya en yüksek fiyata eşyalarını satabilmektir. Bu konuda yılların birikimine sahip olan firmamızda, hem alırken hem satarken kazançlı çıkabilirsiniz. Sektöre giriş zamanlarımızdan beri müşteri memnuniyeti odaklı alım satım yapmaktayız. Bu sebeple en uygun koşullarda eşya almak veya satmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden veya telefonlarımızdan bize ulaşın. Toplu ev eşyası alımlarında inanılmaz cazip indirimleri ile birçok müşterimiz tarafından tercih edilen firmamız, toplu ev eşyası alımlarında ise 2.el piyasa fiyatlarının üzerinde fiyatlarla alım yapmaktadır. Anadolu Yakasında başta Sancaktepe 2. el eşya alım ve satımlarında müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayan firmamıza Beykoz’da olduğu gibi tüm ilçelerden ulaşarak karar verebilirsiniz.