Çatalca 2.El Eşya Alanlar

Çatalca 2.el eşya müşterilerimize uzun yıllardır kullanılmış ev eşyaları alım satımı konusunda hizmet veriyoruz. Avrupa Yakasında Büyükçekmece 2. el eşya piyasası başta olmak üzere birçok ilçede hizmet veren firmamız Çatalca’da da sektörde en iyi fiyat veren ve en kaliteli 2 el eşya satışı yapan firmalar arasındayız. Birçok insan evlerindeki eşyaları yenilediğinde kullanılmış eşyaları depolarda veya bina bodrumlarında muhafaza etmektedir. Mevsimsel etkiler sebebiyle nem, toz gibi etkilere maruz kalan eşyalar kısa süre sonra değerlerini kaybederek hurda haline dönüşmektedir. Bu tür eşyaların atılması daha da büyük sıkıntılara ve ekstra masraflara neden olmaktadır. Oysa her türden kullanılmış ev eşyası alım yapan firmamızı arayarak hem sorun yaşamaktan kurtulabilir, hem de aile bütçenize önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.

Çatalca 2.el eşya satmak isteyen müşterilerimi sadece bir telefonla bize ulaşarak, ev adreslerinden eşyaların alınmasını sağlayabilirler. Ayrıca Anadolu Yakasında da Kadıköy 2. el eşya gibi birçok ilçede 2. el piyasasında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerinden bizi arayarak 2. el eşyalarınızı en iyi fiyatlara satabilirsiniz. Eşya alımlarında anında nakit ödemelerle güven veren firmamız, 2.el eşya satışı yapan dükkânlarımızda çok düşük fiyatlarla her çeşit ev eşyası satışı da yapmaktadır. Evlerde olmazsa olmaz denilen beyaz eşya türlerinden, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ankastre setler, fırınlar sıfır fiyatına alındıklarında, önemli meblağlara alınabilen değerlere sahip eşyalardır. Oysa firmamızın satış mağazalarında, birçok marka ve modelde beyaz eşyayı inanılmaz ucuzluktaki fiyatlarla alabilirsiniz. Normal bir evi baştan sona donatabilecek her türlü eşyayı bulabildiğiniz gibi, küçük bütçeli harcamalarla sahip olabilirsiniz.

Çatalca 2.el eşya müşterisi tarafından özellikle aranan eşyalar arasında, son model Plazma televizyonlar, LCD televizyonlar, TV üniteleri ilk sıralarda yer almaktadır. Bu tür elektronik eşyaların alım ve satımında en iyi fiyat garantisi veren firmamız, birçok marka ve modelde 2.el alım-satımı yapmaktadır. Ayrıca ev konforunu tamamlayan mobilya türü seçenekleri açısından zengin bir ürün yelpazesine sahip olan mağazalarımızda,

  • Yatak odaları
  • Koltuk Takımları
  • Genç Odaları
  • Çekyatlar
  • Masa Sandalye
  • Köşeli Koltuk Takımları
  • Bazalar
  • Halılar birçok farklı renk ve desende alınıp satılmaktadır.

Kullanılmış eşya satarken ve alırken kazanabileceğiniz yegâne adres olan firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayabilir, 2. El eşya alım satımıyla ilgili öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi, Çatalca ilçesinde de 7/24 müşteri servisi ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca Çatalca’ya yakın olan Silivri 2. el eşya alan firmalar başta olmak üzere civar ilçelerde 2. el eşya hizmeti veren firmalardan biri olan firmamıza her ilçeden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.