ESENLER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Evinizde kullanmadığınız eşyalara yer bulamıyor  oradan oraya atıyorsunuz değil mi ? Kime vereceğinizi bilemiyor ne yapsam acaba diye mi düşünüyorsunuz ? İkinci el kullanılmış eşyaları alan bir yer mi arıyorsunuz? İşte Esenler ikinci el eşya sizleri bu konuda en iyi hizmeti sunmaktadır. Avrupa Yakasında Bayrampaşa, Zeytinburnu ve Yenibosna 2. el eşya alan firmalar arasında bulunan firmamız Esenler ikinci el eşya alanlar olarak uzman kadromuz ile işlerimizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Esenler ikinci el eşya alanlar olarak evinizdeki ikinci el mobilya, ikinci el televizyon, ikinci el beyaz, eşya ikinci el koltuk, ikinci el antika, ikinci el televizyon ve  ev eşyaları alım satımında hizmet vermekteyiz.  İkinci el eşya satmak isterseniz  ürünlerinizi bizler nakit olarak alımını gerçekleştirmekteyiz.

Esenler ikinci el eşya alanlar olarak önem verdiğimiz prensiplerden bir tanesi temiz ve sağlam bir mobilyaya alıp satmaktır. Evimizin olmazsa olması beyaz eşyalarımız zamanla bize sıkıntılar çıkarmakta ve sürekli tamire ihtiyaç duymaktadır. Zamanla yıpranıp bize iyi hizmet vermemektedir. Beyaz eşyaların kullanım ömürleri 6 ile 10 yıl arası olarak belirlenmiştir.

Esenler ikinci el beyaz eşya alanlar olarak 4 yılı aşmış uzun süre kullandığınız beyaz eşyalarınızı almıyoruz ve size kesinlikle geriye satmıyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam garanti belgesi onaylı beyaz eşyaları bizden temin edebilirsiniz. 

Esenler  ikinci el mobilya alanlar olarak evinizde yıpranmış kullanmak istemediğiniz mobilyalarınızı sağlam ve temiz olduğuna emin olduğumuz mobilyalarınızı satın almaktayız. Mobilyalarınız  3 ile 5 yılı aşmamış hiçbir kusuru olmaması durumunda gelip ekibimiz ile evinizden alıyoruz. 5 yılı aşmış artık kullanılamayacak durumda olan mobilyalarınızı kesinlikle almıyoruz. Esenler ikinci el mobilya alanlar olarak en büyük özelliğimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktır. 

ANTİKA EŞYA ALAN YER Mİ ARIYORSUNUZ?

Esenler ikinci el antika  konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız. Bir eşyanın antika değerinde olabilmesi için ünlü bir kişi ya da tarihsel dönemlere ait olması gerekmektedir. Antika sayılan ürünler porselen, ipek halı, İznik çinisi, tuğralı  gümüşler, tablolar vb eşyalardır. Son derece antika eşyalara önem vermekteyiz alım ve  satımlarına çok dikkat etmekteyiz.

Esenler ikinci el televizyon alımında da sizlere yardımcı oluyoruz. Sıfır televizyon alımı maddi durumumuzu oldukça etkileyebiliyor. Sizler için kaliteli sorun çıkartmayan televizyonların alım ve satımında sizlere yardımcı olmaktadır.

Esenler  ikinci el eşya alanlar olarak sizlere en iyi şekilde eşya alımında yardımcı oluyoruz. Bizden aldığınız ürünler de sıkıntı olmayacağının garantisini vermekteyiz. Oldukça fazla ikinci el eşya,ikinci el mobilya,ikinci el televizyon, ikinci el antika elimizde mevcuttur. İkinci elin adresi hiç kuşkusuz Esenler ikinci el eşyadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile uzun yıllardır ikinci el sektöründe sorunsuz hizmet vermekteyiz. İkinci el firmalar arasında en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz.

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun firmamız kaliteli hizmeti evinize taşıyacaktır. Yapmanız gereken tek şey Bayrampaşa’ya yakın Zeytinburnu 2. el eşya alımlarından olduğu gibi birçok yakın bölgede faaliyet gösteren firmamızla iletişim kurmanızdır. Esenler ikinci el eşya olarak işinin ustası olmuş ekimibimizi tanımaya siz değerli dostlarımızı davet ediyoruz.