Esenyurt 2.El Eşya Alanlar

Esenyurt 2.el eşya satmak isteyen veya evlerindeki eksik eşyaları, 2.el eşya alarak tamamlamak isteyen tüm müşterilerimizin ortak buluşma noktasıyız. Yıllardır Esenyurt’a oldukça yakın Avcılar 2. el eşya piyasası başta olmak üzere birçok semtte faaliyette bulunan firmamız, kullanılmış eşya sektöründe, önemli tecrübelere sahip ekibimiz vasıtasıyla Esenyurt ilçesinde de eşya alım satımı yapıyoruz. Evlerinizde kullanım dışı olarak belirlediğiniz eşyalarınızı, anında nakit ödemeler yaparak evlerinizden teslim alıyoruz. Böylece ekstra hiçbir gider ödemeden aile bütçenize katkı sağlamanız mümkün olmaktadır. Kullanılmış eşya alımlarımızda, 2.el eşya piyasasının en cömert alım tekliflerini sunarak, eşyalarınızın heba olmadan sizlere katkı sağlamasına aracı oluyoruz. Her tür eşya alımlarımızın dışında, inanılmaz düşük fiyat garantisiyle ev eşyaları satıyoruz.

Esenyurt 2.el eşya almak veya satmak istediğinizde firma numaralarımızdan bizi arayarak, kullanılmış eşyaların niteliklerine göre belirlenen en yüksek bedellerle eşyalarınızı satabilirsiniz. 2.el eşya almak ihtiyacı hissettiğinizde ise eşyalarımızın sergilendiği alım-satım noktalarımızı ziyaret ederek çok karlı alışverişler yapabilirsiniz. Küçük bütçelerle birçok 2.el eşyayı alabileceğiniz mağazalarımızda,

  • Beyaz Eşya çeşitleri
  • Televizyonlar
  • Elektronik Cihazlar
  • Halı- Mobilya

Türünden tüm ev eşyalarını temin edebilirsiniz. Eşyalarımızın tamamı çok uzun yıllar hiç sorun yaşamadan kullanılabilecek nitelikte ve kalitededir. Uzun yıllardır 2.el eşya alım satımında dürüstlük ve kaliteyi bir araya getiren anlayışımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu sebeple aldığınız her eşya huzur içerisinde kullanabileceğiniz vasıflarda olacaktır. Satmaya karar verdiğiniz eşyalarınız için de piyasa araştırması yaptığınızda göreceğiniz gibi, en iyi fiyat teklifleri firmamız tarafından verilmektedir. Avrupa Yakasında olduğu gibi Ümraniye 2. el eşya alım satımı başta olmak üzere Anadolu Yakası içinde alırken kazanmak, satarken de aile bütçenize katkı sağlamak için bizleri arayarak her konuda bilgi alabilirsiniz.

Esenyurt 2.el eşya müşterilerimizin aradığı kalite ve fiyatlarda alım satım yaptığımız, Koltuk takımı, yatak odası, genç odası, çekyat, masa sandalye gibi mobilya grubu haricinde, plazma televizyon, LCD televizyon, LED televizyon, TV üniteleri gibi evlerinizin başköşesine rahatça koyabileceğiniz elektronik ev eşyaları alınıp satılmaktadır. Ayrıca, evlerde mutlaka gerekli eşyalar arasında bulunan buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın türünden beyaz eşya çeşitleri alım satımı yapılmaktadır. Ev veya işyerlerinizde kullanım dışı olarak ayırdığınız tüm ev eşyalarının alım- satımı işlerinde gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmek için iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak kazançlı çıkabilirsiniz.