Fatih 2 El Eşya Alanlar

Fatih 2.el eşya piyasasında çok uzun yıllardır ev eşyası alım satımı yapıyoruz. Evlerindeki kullanılmış eşyalarını satmak isteyen müşterilerimizin tüm eşyalarını, yüksek fiyat teklifleri sunarak alıyoruz. Evlerde yeni eşya alındığında veya kullanımdan vazgeçtiğiniz eşyaları, nakliye araçlarımızla yerinde teslim alarak aile bütçenize destek sağlıyoruz. Tamamen deforme olmamış, kullanılabilir eşyalarınızı en yüksek değer üzerinden satmak istediğinizde bizimle temasa geçmeniz yeterli olmaktadır. Eşya alımlarının yanında, bir ev için gerekebilecek her çeşit 2.el eşya en uygun fiyatlarla satış mağazalarımızda sergilenmektedir. Uzun yıllardır Fatih’e yakın Zeytinburnu 2.el eşya ve Eminönü 2. el eşya piyasalarında da faaliyet gösteren firmamıza ulaşarak ikinci el eşyalarınızı satabilir ya da evinizin ihtiyacı olan ikinci el eşyaları alabilirsiniz.

Fatih 2.el eşya almak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçları sıralamasında ilk öncelikli eşyalar beyaz eşya sınıfıdır. Satış mağazalarımızda birçok marka ve model beyaz eşya çeşidi mevcut bulunmaktadır. Bu tür eşyaların tamamı uzun süre kullanabileceğiniz vasıflara sahip özelliklerde olup, çok uygun fiyatlara satılmaktadır. Beyaz eşya sınıfına giren 2.el eşyalar arasında bulunan buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırınlar, ankastre setleri sıfır alındığında bütçeleri zorlayacak fiyatlar yüzünden uzun süreler bütçelerde sıkıntıya sebep olmaktadır. Sadece bir tane yeni beyaz eşya fiyatına birçok 2.el eşyayı satış noktalarımızdan rahatlıkla alabilirsiniz. Uzun  süredir Avrupa Yakasında Bahçeşehir, Küçükçekmece ve Bahçelievler 2. el eşya piyasalarında da varlığını başarıyla sürdüren, sektörde lider firmalar arasında olan kuruluşumuzda, evlerinizde imrenerek kullanacağınız tarzda eşyalar satılmaktadır.

Fatih 2.el eşya denildiğinde akla gelen en istikrarlı eşya alım satımı yapan firmalar arasındayız. Ayrıca Fatih ilçesinin yanı sıra başta Halkalı 2. el eşya piyasası olmak üzere İstanbul’da hem eşya alırken, hem de eşyalarınızı satarken kazanabilmek için, lütfen iletişim numaralarımızı kaydedin. Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen eşya alım satım işlemlerinde, hakkaniyet vazgeçilmez prensiplerimiz arasında ilk sıradadır. Bu hareket tarzı ile yön verdiğimiz ticari anlayışla, tüm 2. El eşyalarınız piyasa değerinin üzerinde fiyat teklifleri ile alınmakta, satışta ise uygun bir kazanç sağladıktan sonra müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Satış noktalarımızda yatak odası, oturma odası, köşe koltuk takımı, genç odası, çekyat, baza, masa sandalye çeşitlerinin yanında kullanıma hazır olan plazma televizyon, LCD televizyon, LED televizyon, TV üniteleri cinsinden eşyalar, birçok farklı marka ve modelde mevcut bulunmaktadır. Evlerinizde bulunan kullanılmış eşyaların satımını yapmak veya en uygun fiyatlara 2.el eşya almak için firma iletişim numaralarımızı arayarak her türlü bilgiyi alabilirsiniz.