Kullanılmış mobilya anlamında isimlendirilen 2 el eşya ticareti, çok büyük bir sektör haline gelerek kıyasıya rekabetin yaşandığı önemli bir piyasa oluşturmuştur. Neredeyse sıfır eşya alım satımına yaklaşan bir potansiyele ulaşan sektörde, güvenilir firmalar yoluyla alım satım yapmak daha da önemli hale gelmektedir.

Çünkü güvenilirliğinden emin olmadığınız alışverişlerde birçok farklı sorun yaşanabilmekte, müşteriler mağdur edilmektedir. Firmamız uzun yıllardır ikinci el eşya alan yerler arasında hizmet veren bir kuruluş olarak ikinci el mobilya, elektronik eşyalar, beyaz eşya, cep telefonları vb. gibi birçok ev eşyası alım satımı yapmaktadır.

Alım satım yaptığımız eşyalar arasında en çok talep edilen eşyalar sınıfında, mobilyalar yer almaktadır. İnsanların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla, farklı renk ve modellerde imal edilen bu tür eşyalar, yaşam konforunu arttıran ve görsel olarak dikkat çeken eşyalardır. Bu sebeple insanlar tarafından özenle seçilerek alım yapılmaktadır. Firmamız mobilya çeşitleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahip mağazalarımızda farklı zevklere uygun ikinci el mobilya çeşitlerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Sahip olmayı düşündüğünüz tarzda mobilyaları görmek için, satış noktalarımızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. En düşük fiyatlarla sahip olabileceğiniz mobilyalar farklı ürünler içermektedir.

İkinci El Mobilya Çeşitleri

Mobilyalar farklı malzemeler kullanılarak evlerde birçok farklı amaca yönelik olarak kullanılan konforlu ev eşyalarıdır. Her evin mutlak ihtiyacı olan her türlü mobilyalar firmamız tarafından alınıp satılmaktadır. Farklı renk ve desenlerden oluşan şıklığı ve sağlam malzemelerden üretilmesi sebebiyle tercih edilen mobilyalar, sıfır alındığında önemli bir bütçe gerektirmektedir. Oysa satış noktalarımızda aynı kaliteye sahip birçok faklı ikinci el mobilya çok düşük fiyatlarla alıcı bulmaktadır. Alım satımını yaptığımız mobilyalar arasında bulunan eşya  türleri,

  • Yatak Odası
  • Koltuk Takımları
  • Köşe Koltuk Takımları
  • Genç Odaları
  • Halılar
  • Masa ve Sandalye takımları
  • Yemek Masası
  • Çekyat ve Bazalar
  • Dolaplar
  • Berjer Koltuk Takımları

Satış noktalarımızda dilediğiniz türde mobilya alımı yapabildiğiniz gibi, kullanımdan kaldırdığınız veya farklı sebeplerle satmak istediğiniz mobilyaları bize satabilirsiniz.

İkinci El Mobilya Alımı

Firmamız satmak istediğiniz her türlü mobilya için en yüksek fiyat teklifleri sunarak alım yapmaktadır. Satmayı düşündüğünüz ikinci el mobilya ve herhangi bir eşyanın satışı için, firmamızın iletişim kanallarından bize ulaşarak fikir almanız yeterlidir. Eşyalarınızı atmaya karar vermenizi takiben, nakliye araçlarımız adreslerinize gelerek eşyalarınızı en yüksek 2. El fiyat seçenekleri ile almakta ve ödemesini peşin olarak anında yapmaktadır.

Bu sayede herhangi bir emek sarf etmeden, evlerinizde yük olan eşyalardan kurulmakla kalmayıp, aile bütçenize önemli bir kaynak aktarmış olacaksınız. Taşıma ve yükleme ile ilgili en küçük bir ekstra ücreti talep edilmeyen eşya alımları, her zaman müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır. Satış mağazalarımızı ziyaret ederek mobilya almak isteyen müşterilerimize, toptan ev eşyası alımında cömert indirimler sunulmaktadır. Mobilya alım ve satımıyla ilgili her türlü ayrıntıları firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz