Kâğıthane 2.el eşya Alanlar

Kâğıthane 2.el eşya piyasasında uzun yıllardır kullanılmış eşya alım- satımı yapan bir firma olarak, tüm kullanılmış eşya alımlarında evlerinize kadar gelerek, en iyi fiyatlarla eşyalarınızı alıyoruz. Kullanma gereği duymadığınız elektrikli ev eşyaları, televizyonlar, koltuk takımları cinsinden her tür eşya ilgi alanımıza girmektedir. Kâğıthane bölgesinden 2.el ev eşyası almak isteyen müşterilerimiz için, her türlü eşya çeşidi bulma imkânı olan satış mağazalarımızdan, istediğiniz özelliklere uygun ev eşyalarını en düşük fiyatlarla edinebilirsiniz. Tüm eşyalarımız her tür bakımları ve yenilemeleri yapılmış olarak sonraki sahiplerine satış için sergilenmektedir.

Kâğıthane 2 el eşya sektöründe her geçen gün artan müşterilerimiz, aradıkları her tür ev eşyasını firmamızda bulabilmektedir. Ayrıca satmak istedikleri eşyalar adreslerinden nakliye araçlarımız ile alındığı anda, nakit ödeme ile satın alma işlemi gerçekleşmektedir. Sizde evlerinizde kullanımdan kaldırdığınız, fakat başka kişilerin kullanımına uygun olacağınız düşündüğünüz eşyalarınızı satarak, bütçenize ek bir gelir sağlayabilirsiniz.2.el eşya arayan müşterilerimiz için faaliyette olan teşhir noktalarımızda, beyaz eşyadan elektronik eşyalara, koltuk takımlarından halılara kadar ev gereksinimi olan tüm eşyaları bulabilirsiniz. İnanılmaz derecede uygun fiyatlarla satılan 2.el eşyalar görünüş itibarı ile yenisiyle kıyaslanacak derecede kalitelidir.

Kâğıthane 2.el eşya alım satımında sektörün en ileri gelen firmalarından biri olarak, müşterilerimiz hem alırken, hem satarken kazanması için bizleri arayarak fikir alışverişinde bulunması yeterli olacaktır. Satmak istediğiniz her türlü ev eşyasının yanında, almak için arayışta olduğunuz 2.el eşyalar firmamız bünyesinde yer almaktadır. En çok talep gören eşyalar arasında buzdolabı, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları, fırın ve ankastre setler bulunmaktadır. Bunların dışında plazma televizyonlar, LCD televizyonlar, TV üniteleri gibi sıfır fiyatları çok pahalı eşyalar çok uygun fiyatlarla alıcı bulmaktadır. Normal bir evde bulunması gereken tüm eşyaları bulabileceğiniz satış noktalarımızda ayrıca,

  • Yatak Odası Takımları
  • Oturma Grupları
  • Genç Odaları
  • Çekyat ve Bazalar
  • Köşeli Koltuk Takımları
  • Masa Sandalye vb. gibi birçok farklı ev eşyası bulunmaktadır.

İstanbul 2. el eşya alım satımında yoğun trafikten dolayı her zaman istediğiniz hizmet kalitesini alamazsınız. Ancak firmamız, hem Avrupa hem de Anadolu Yakasında Eyüp 2. el eşya ve Ümraniye 2. el eşya alım satımı olmak üzere birçok ilçede hizmet vermektedir. Kâğıthane ilçesinde 2 el eşya almak ya da satmak için firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşarak en uygun fiyatlarla eşya alım satımı yapabilirsiniz.