KÜÇÜKKÖY İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Evinize yeni eşya almak istiyor ama eski eşyalarınızı ne yapıcam diye mi düşünüyorsunuz?  Kullanmadığınız eşyalara yer bulamıyor  oradan oraya atıyorsunuz değil mi ? Kime vereceğinizi bilemiyor ne yapsam acaba diye mi düşünüyorsunuz ? İkinci el kullanılmış eşyaları alan bir yer mi arıyorsunuz?

İşte Küçükköy ikinci el eşya sizleri bu konuda en iyi hizmeti sunmaktadır. Küçükköy ikinci el eşya alanlar olarak uzman kadromuz ile işlerimizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Küçükköy ikinci el eşya alanlar olarak evinizdeki ikinci el mobilya, ikinci el televizyon, ikinci el beyaz, eşya ikinci el koltuk, ikinci el antika, ikinci el televizyon ve  ev eşyaları alım satımında hizmet vermekteyiz.  İkinci el eşya satmak isterseniz  ürünlerinizi bizler nakit olarak alımını gerçekleştirmekteyiz.

Avrupa Yakasının birçok farklı semtinde faaliyet gösteren firmamız Küçükköy’de de 2. el eşya alım satımlarında sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. En iyi fiyat seçenekleri ile 2. el eşyalarınızı alan ve yine en uygun fiyatlarla 2. el eşya alabileceğiniz firmamıza Küçükköy’ün yanı sıra Gaziosmapaşa 2. el eşya alımları başta olmak üzere birçok semtte ulaşabilirsiniz.

Küçükköy ikinci el eşya alanlar olarak önem verdiğimiz prensiplerden bir tanesi temiz ve sağlam bir mobilyaya alıp satmakdır. Evimizin olmazsa olması beyaz eşyalarımız zamanla bize sıkıntılar çıkarmakta ve sürekli tamire ihtiyaç duymaktadır. Zamanla yıpranıp bize iyi hizmet vermemektedir.

Beyaz eşyaların kullanım ömürleri 6 ile 10 yıl arası olarak belirlenmiştir. Küçükköy ikinci el beyaz eşya alanlar olarak 4 yılı aşmış uzun süre kullandığınız beyaz eşyalarınızı almıyoruz ve size kesinlikle geriye satmıyoruz. 3 ay ile 4 yıl arası sağlam garanti belgesi onaylı beyaz eşyaları bizden temin edebilirsiniz.

 Küçükköy  ikinci el mobilya alanlar olarak evinizde yıpranmış kullanmak istemediğiniz mobilyalarınızı sağlam ve temiz olduğuna emin olduğumuz mobilyalarınızı satın almaktayız. Mobilyalarınız  3 ila 5 yılı aşmamış hiçbir kusuru olmaması durumunda gelip ekibimiz ile evinizden alıyoruz. 5 yılı aşmış artık kullanılamayacak durumda olan mobilyalarınızı kesinlikle almıyoruz. Küçükköy ikinci el mobilya alanlar olarak en büyük özelliğimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktır.

Küçükköy  ikinci el antika   konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız. Bir eşyanın antika değerinde olabilmesi için ünlü bir kişi ya da tarihsel dönemlere ait olması gerekmektedir. Antika sayılan ürünler porselen,ipek halı, iznik çinisi, tuğralı  gümüşler, tablolar vb eşyalardır.

Son derece antika eşyalara önem vermekteyiz alım ve  satımlarına cok dikkat etmekteyiz. Küçükköy ikinci el televizyon alımındada sizlere yardımcı oluyoruz. Sıfır televizyon alımı maddi durumumuzu oldukça etkileyebiliyor. Sizler için kaliteli sorun çıkartmayan televizyonların alım ve satımında sizlere yardımcı olmaktadır.

Küçükköy  ikinci el eşya alanlar olarak sizlere en iyi şekilde eşya alımında yardımcı oluyoruz. Bizden aldığınız ürünler de sıkıntı olmayacağının garantisini verekteyiz. Oldukça fazla ikinci el eşya,ikinci el mobilya,ikinci el televizyon,ikinci el antika elimizde mevcuttur. İkinci elin adresi hiç kuşkusuz.

İkinci el eşya alım satımlarında akla ilk gelen firmalar arasında yer alan kuruluşumuz Avrupa Yakasının birçok semtinde 2. el eşya alım ve satımları yapmaktadır. Küçükköy ile birlikte Çağlayan 2. el eşya alan firmalar başta olmak üzere birçok semtte 2. el eşya sektöründe bizimle iletişime geçerek 2. el eşya konusundaki ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Küçükköy ikinci el eşyadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile uzun yıllardır ikinci el sektöründe sorunsuz hizmet vermekteyiz. İkinci el firmalar arasında en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz. Küçükköy ikinci el eşya olarak işinin ustası olmuş ekimibizi tanımaya siz değerli dostlarımızı davet ediyoruz.