KÜÇÜKYALI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İkinci el eşya piyasasında uzun yıllar boyunca müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet veren ikinci el eşya firmasıyız. Küçükyalı ikinci el eşya alanlar arasında olan firmamız, Küçükyalı ve civar ilçelerde müşterilerimiz için en adaletli fiyatlar ile ikinci el eşya alım ve satımı yapmaktayız. Anadolu Yakasında Tuzla 2. el eşya alımları başta olmak üzere birçok semtte firmamıza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Maddi anlamda çekilen zorluklar ya da taşınma, tayin gibi adres değişikliği nedeni ile müşterilerimiz Küçükyalı ikinci el eşya satmak amacı ile firmamıza başvurmaktadır. Bizlere müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bizler müşterilerimizin hakkını gözeterek onlara gerekli özeni göstermekle birlikte sözümüzde güvenilir bir şekilde durmaktayız. İkinci el eşya alış ve satışı firmamız için her ne kadar maddi bir kazanç kapısı olsa da bizim önceliğimiz kazancımızdan önce müşterimizin hak ettiği kazancı sağlamasıdır.

Söz Verdiğimiz Gibi Teslimat Yaparız

Piyasada bir çok ikinci el eşya alan firma piyasaya hareket katsa da her firmanın kendi çapında çalışma şekli ve prensipleri bulunmaktadır. Çoğu zaman müşterilerimiz herhangi bir eşyasını satmak için iletişime geçtikleri firmaların söz verdikleri tarihte teslimat yapmadıkları doğrultusunda şikayetlerde bulunmaktadır. Biz Küçükyalı ikinci el mobilya alanlar firması olarak asla böyle sorunlara mahal vermemekteyiz.

Müşterilerimizin satmak istedikleri ikinci el eşyalarını evlerinde görüp tespit ettikten sonra müşterimiz ile ortak bir teslimat süresi belirlemekteyiz ve müşterimizin uygun gördüğü bir zaman dilimi içerisinde eşyaları almak için gitmekteyiz. Diğer firmalar ile karşılaştırıldığımızda bizi bir adım öne çıkaran prensiplerimizden birisi de uzun vadeli teslimat süresi verilse de söz verdiğimiz tarihte eşyalarınızı evden teslim almaktayız. Çünkü önceliğimiz piyasadaki sağlam temellerimizi atmamızın telimi yine bizlere ve sözümüze güvenen müşterilerimiz olmaktadır.

İkinci El Eşya Seçeneklerimizde Sınırımız Yok

Küçükyalı ikinci el eşya firması olarak bizler oldukça geniş bir eşya seçeneğine sahip olmaktayız. Satış bazında geniş bir eşya yelpazesine sahip olan firmamız, aynı zamanda satın aldığı ikinci el eşya tercihinde geniş düşünmektedir ve mobilyadan elektronik eşyaya kadar aklınıza gelebilecek tüm eşyaların alımını yapmaktadır. Bu doğrultuda firmamız aynı zamanda Küçükyalı ikinci el televizyon alanlar arasında başarı oranında oldukça yüksek bir çıtaya sahip olmaktadır.

Firmamızın sunduğu hizmetlerden Küçükyalı’da olduğu Anadolu Yakasında Bostancı 2. el eşya alımları başta olmak üzere diğer semtlerde de yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde  Avrupa Yakasında da Beşiktaş 2. el eşya piyasası olmak üzere birçok semtte yoğun bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun firmamıza iletişim adreslerimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eşya seçeneklerimizin çeşitliliği, sözümüzün güvenilirliliği ve aynı zamanda ikinci el eşya alımlarımızda müşterilerimize gösterdiğimiz hakkaniyetli yaklaşım piyasadaki güvenimizin oluşmasını sağlayan en büyük etkenlerdir. Bu özelliklerimize ek olarak mobilya, televizyon ve benzeri gibi elektronik eşyalar yanı sıra Küçükyalı ikinci el antika eşya alanlar olarak da faaliyetlerimizi emin adımlar ile gerçekleştirmekteyiz.