Kurtköy 2.El Eşya Alanlar

Kurtköy 2.el eşya arayışlarınızda ,kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara alabilmek için satış noktalarımızı ziyaret etmeniz faydalı olacaktır. Uzun yıllardır 2.el eşya sektöründeki tecrübemiz, alım satım fiyatlarındaki emsalsiz uygulamalarımız sayesinde İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz. Pendik 2. el eşya piyasasında olduğu gibi yine Pendik’e bağlı olan Kurtköy’de de evlerde kullanılmayan eşyalarınızı en yüksek fiyatlarla değerlendirmek için firmamıza bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Sıfır fiyatları çok yüksek bedellere mal edilen her tür ev eşyası, satış mağazalarımızda düşük bedellerle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Gerek mobilya tarzı, gerekse elektrikli ev aletleri bol çeşit ve üstün kalite farkıyla siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Kurtköy 2.el eşya alımında ürün bedelleri kadar eşyaların işlev durumu da önemlidir. Anadolu yakasında Beykoz 2. el eşya alımları başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinden alınan ev eşyaları, bakım ve onarımdan geçtikten sonra neredeyse yenilenmiş görünümüyle yeni müşterilerimizin evlerinde kullanıma sunulmaktadır. Koltuk takımı, yatak odası takımı, genç odası, çekyat, köşe koltuk takımları, çekyat ve baza türü mobilyalar birçok farklı model seçenekleri ve uygun satış fiyatlarıyla 2.el satış mağazalarımızda sergilenmektedir. Eşya alım konusunda da piyasanın üzerinde fiyat teklifleriyle adreslerinize kadar gelerek eşya alımı yapmaktayız.

Kurtköy 2.el eşya satış noktalarımızda ayrıca LCD televizyon, Plazma televizyon, LED televizyon, TV üniteleri, gibi elektronik ev eşyaları farklı model ve markalarda olmak üzere ürün seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Sıfır alındığında büyük maliyetler içeren bu tür ev eşyaları, çok uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kullanmayıp satmayı düşündüğünüz elektronik ev eşyaları için de bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede firmamıza ilettiğiniz ev adreslerinizde anında ödeme yapılarak eşyalarınız yüksek fiyatlarla alınmaktadır.

Kurtköy 2.el eşya taleplerinde ilk sıralarda yer alan beyaz eşya çeşitleri arasında yer alan, buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, ankastre seti, mini fırın vb. gibi birçok ev eşyası 2.el fiyat ortalamasının çok daha altında fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Tüm beyaz eşyalarımız çalışır vaziyette ve tüm kontrolleri yapılmış olarak firmamızın garantisi altında satışa sunulmaktadır. Beyaz eşya satmak isteyen müşterilerimiz için de cazip fiyat teklifleri sunarak eşyalarını satın alıyoruz. 2.el eşya almak veya satmak için Anadolu Yakasında olduğu gibi Avrupa Yakasında da Bayrampaşa başta olmak üzere tüm ofislerimizden gereken tüm bilgileri alabilirsiniz.