Maltepe 2.El Eşya Alanlar

Maltepe 2.el eşya piyasası, İstanbul’un en hareketli bölgeleri arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır 2.el piyasasında başta Sancaktepe 2. el eşya piyasasında olduğumuz gibi en yüksek alım fiyatları veren firmamız, Maltepe ilçesinde de sektörün önde gelen kuruluşları arasındadır. İletişim adreslerinden kolayca ulaşım sağlanmasının ardından, kullanımından vazgeçtiğiniz tüm eşyalarınız en iyi fiyatlarla değerlendirilmektedir. Böylece siz hem gereksiz yer kaplayan eşyalardan kurtulmuş, hem de bütçenize bir katkı sağlamış olursunuz. Zamanında değerlendirilmeyen 2 el eşyalar evlerin bodrumunda veya kullanılmayan odalarda çürümeye terk edilmektense, paraya çevirmek daha akıllıca bir davranıştır. Çünkü olduğu yerde bekleyen eşya deforme olarak, gün geçtikçe değerinden hızla kaybetmektedir.

Maltepe 2.el eşya alım satımlarında evlerin konfor özelliğini sağlayan koltuk takımı, yatak odaları, genç odaları, çekyat, baza, masa sandalye tarzı eşyalar en sık talep edilen eşyalar arasındadır. Bu türde eşyalar alım sırasında niteliklerine göre fiyatlandırılarak piyasa şartlarının ortalamasının üzerinde bedellerle alınmaktadır. Daha sonra temizlik ve bakımları yapılarak sonraki ihtiyaç sahiplerine mükemmel görünümde ve kullanılmaya hazır şekilde verilmektedir. Satış sırasında hiçbir zaman fahiş kar etme yolunu seçmediğimiz için, çok uygun fiyatlarla müşterilerimize satışı yapılmaktadır.

Maltepe 2.el eşya araması yaptığınızda internet adreslerimizden inceleme yaparak hizmetlerimiz hakkında geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece Maltepede değil, Pendik 2. el eşya piyasası başta olmak üzere Anadolu Yakasında birçok semtte bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle teknolojik cihazların alım satımında sıkça tercih edilen firmamızda, TV üniteleri, LED televizyon, LCD televizyon, plazma televizyon türünden ileri teknoloji ürünler bulunmaktadır. Sıfır alındığında yüksek bedeller ödeyerek aldığınız bu ürünler mağazalarımızda emsal fiyatların çok altında fiyatlarla alıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Maltepe 2.el eşya aradığınızda en güvenli adres olan mağazalarımızda, evlerin olmazsa olmazı beyaz eşya çeşitleri de farklı marka ve modellerde sunulmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, set üstü ocak, mini fırın gibi birçok ürün tamamı kullanıma hazır olarak en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bu tür eşyalarınızı satmak istediğinizde ise iletişim numaralarımızdan veya internet adreslerimizden bize ulaşarak en kısa sürede eşyalarınızı paraya çevirebilirsiniz. Hem alırken hem satarken kazanabileceğiniz tek adres olan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesine uygun olarak alım satım yapmaktadır. En iyi şartlarla 2.el eşya alım satımı yapmak için bizimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır.