PENDİK İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Ticaret alanı, ucu bucağı olmayan geniş bir sektördür ve ikinci el alım satım işi de ticaret alanının belirli bir bölümünü kapsamaktadır. Firmamız bu sektörde Pendik ikinci el eşya alanlar arasında aktif bir şekilde faaliyet gösteren bir ikinci el eşya firması olmaktadır. Vizyonumuz ve misyonumuz gereğince piyasada güvenilir ve emin adımlar ile müşterilerimiz ile yaptığımız ikinci el eşya ticaretinde profesyonel ve adaletli bir yol izleyen ikinci el eşya firması olmaktayız.

Firma olarak 2. el eşya sektöründe Pendik başta olmak üzere birçok ilçe ve semtte yoğun bir şekilde varlık göstermekteyiz. Anadolu Yakasında Pendik ilçesinin yanı sıra Küçükyalı 2. el eşya alımlarında da aktif bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız aynı zamanda Avrupa Yakasında da 2. el eşya alım ve satımların müşteri taleplerini karşılamaktadır. Ataköy 2. el eşya alanlar arasında olan firmamıza Avrupa Yakasında birçok semtten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pendik ikinci el eşya firması olarak firmamız, müşterilerine ikinci el eşya satışı yaparak hizmet verdiği gibi aynı zamanda eşyalarını ikinci el olarak satmak isteyen müşterilerimizin de eşyalarını ikinci el olarak satın alabilmektedir. Bu süre içerisinde hem firmamızın hem de müşterilerimizin kazanç çerçevesinde güvende olması için firma olarak elimizden geldiğinde kurumsal bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Bu özelliklerimiz doğrultusunda da Pendik ikinci eşya alan yerler sıralamasında önlerde yer almaktayız.

Birkaç Adım İle Eşyalarınızı Alıyoruz

Eşyalarınızı bir çok farklı nedenden satmak isteyebileceğiniz gibi aynı zamanda maddi açıdan zor bir dönem geçirmeniz nedeni ile de satılığa çıkarmış olabilirsiniz. Şayet böyle bir karar aldıysanız ve Pendik ikinci el mobilya alanlar piyasasında küçük çaplı bir araştırma yapıyor iseniz piyasadan da adımızı ve güvenilirliğimizi duyacağınız üzere ikinci el eşya piyasasında son derece güvenilir ve kurumsal bir firma olduğumuzu göreceksinizdir. Bizlere eşyalarınızı satmak istediğiniz takdirde birkaç adım ile güvenle eşyalarınızı alabiliriz.

Öncelikle firma olarak Pendik ikinci el eşya satmak amacı ile bizlere gelen müşterilerimizin eşyalarını yerinde görerek inceleme yapmaktayız ve ardından müşterimiz ile anlaşma yoluna giderek her iki taraf da kabul ederse teslimat tarihini konuşarak belirlenen tarihte nakliye masrafı firmamıza ait olmak kaydıyla eşyaları teslim alarak müşterimizin ödemesini yapmaktayız. Çünkü biz firma olarak sözüne güvenilen kurumsal bir ikinci el eşya firması olarak piyasada lider pozisyonundayız.

Tüm Eşyalarınızı İkinci El Olarak Satabilirsiniz

Kurumsal bir ikinci el eşya kuruluşu olan firmamız, geniş bir kapsama sahip olması dolayısıyla da bir çok farklı kategoride ikinci el eşya satışı yaparken aynı zamanda da tüm ev ve iş yeri eşyalarınızı almaktayız. Bu sayede sektörde Pendik ikinci el televizyon alanlar arasında da önemli bir hizmet başarı ortalamasına sahip olmaktayız.

Geniş bir eşya yelpazesine sahip olan kurumsal firmamız, müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda antika ikinci el eşya alımı ve satışı da yapmaktadır. Bu anlamda da piyasaya baktığınızda yine Pendik ikinci el antika eşya alanlar listesinin başında bizi görmeniz mümkün olmaktadır.

2. el eşya alımı yapan firmalardan biri olan kuruluşumuza İstanbul’un birçok noktasından ulaşabilirsiniz. Avrupa Yakasında Bahçeşehir 2. el eşya ve Küçükköy 2. el eşya piyasaları, Anadolu Yakasında da Pendik başta olmak üzere birçok semtte sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir.