ŞİRİNEVLER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İkinci el eşya satışını insanlar taşınma ve benzeri gibi durumlar nedeni ile zorunlu olarak yapabiliyorken aynı zamanda çoğu zaman bir çok müşterimiz içine düştükleri maddi zorluklar nedeni ile de eşyalarını ikinci el olarak satmak isteyerek Şirinevler ikinci el eşya alanlar araştırması yapmaktadır. İkinci el eşya piyasasında ticaret yapan bir çok kuruluş vardır ve çoğu zaman müşterilerimizin özellikle maddi zorluklar neticesinde ikinci el eşya satışı yapması piyasada rekabeti ortamına da hızlı bir şekilde zemin hazırlamaktadır. İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet veren firmamıza, Beşiktaş 2. el eşya piyasasından Gaziosmanpaşa 2. el eşya piyasasına varana kadar birçok bölgede kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Şirinevler ikinci el eşya alan yerler seçeneklerinden birisi olan kuruluşumuz, bir çok özelliği ile aynı zamanda ikinci el eşya alan diğer kuruluşlara fark atarak ön plana çıkmaktadır. Müşterilerimizi eşyalarını satmak için bizlere müracaat ettiğinde bizler rekabeti ya da kendi kazancımızı düşünmeden önce mutlaka müşterimizin hakkını düşünerek bu işi hakkaniyetli ve adaletli bir şekilde yapmaktayız.

Firma Olarak Sözümüzün Arkasındayız

Yıllardır bu işi yaparak piyasada faaliyet gösteren bir firma olarak çalışmalarımızı tecrübelerimiz doğrultusunda yönlendirdik ve hiçbir müşterimizin hakkına göz dikerek haksızlığa yol açan bir iş içine girmedik. Bizlere Şirinevler ikinci el eşya satmak amacı ile gelen müşterilerimize bugüne kadar vermiş olduğumuz tüm ücret ve teslimat sözümüzü tutarak piyasada hep diğer firmalara göre bir adım önde yer almaktayız.

Avrupa Yakasında Şirinevler’de olduğu gibi Anadolu Yakasında da başta Küçükyalı 2. el eşya alım satım hizmeti olmak üzere firmamız birçok semtte 2. el eşya alım ve satım faaliyetleri yürütmektedir. İstanbul’un neresinde ikamet ediyor olursanız olun yapmanız gereken tek şey sizlerle paylaştığımız iletişim adreslerinden firmamızla iletişime geçmektir.

Zaman zaman firma ile müşteri arasındaki güvensizliğe defalarca müşterilerimiz kanalı ile şahit olmaktayız. Bu iş içinde söz verilen ücretten cayma ya da söz verilen tarihte eşyaları teslim almama gibi bir çok sorunlar meydana gelmektedir. Bizler firma olarak müşterilerimize vereceğimiz ücreti eşyaları gördükten sonra beyan ederek müşterimiz kabul eder ise dilediği tarihte eşyaları söz verdiğimiz gibi teslim almaya gitmekteyiz. Bu prensibimiz ile Şirinevler ikinci el mobilya alanlar arasında da ciddi bir fark atmaktayız.

Müşterilerimize Eşya Sınırlaması Koymuyoruz

Güvenilir bir ikinci el eşya firması olarak firmamız, geniş bir eşya seçeneğine sahip olmaktadır. Bu bağlamda Şirinevler ikinci el televizyon alanlar arasında başarı sıralamasında ilk sırayı lan firmamız, evinizdeki elektronik eşyaları da alabilmektedir. Bu bağlamda bizim için önemli olan ilk etken öncelikle eşyalarınızın ne olduğu değil ne kadar kullanılabilir olduğudur.

Yıllardır yaşamış olduğumuz ikinci el eşya piyasasındaki tecrübelerimizden bir diğeri ise müşterilerimizin mobilya ve elektronik ev eşyaları haricinde eşya satmayı talep etmeleridir. Bu yönde bizler de çalışma yaparak kendimizi geliştirmekteyiz. Bu bağlamda aynı zamanda Şirinevler ikinci el antika eşya alanlar olarak da piyasada emin adımlar ile yürümekteyiz. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda bizler de alış ve satış portföyümüzü değiştirerek faaliyet alanımızı değiştirme ve geliştirme yoluna gitmekteyiz. Firmamız olarak maddi kazancımız elbette önemli olmaktadır. Ancak maddi kazancımız bizim öncelikli hedefimiz değildir. Biz piyasadaki başarımızı ve yerimizi müşterilerimizin bize olan memnuniyetine borçluyuz.