Şişli 2. El Eşya Alanlar

Şişli 2.el eşya alım satımı yapmaya başladığımız ilk yıllardan bu yana birçok farklı ürün talebiyle karşı karşıya kalmaktayız. Avrupa Yakasında Güngören 2. el eşya, Küçükçekmece 2. el eşya ve Esenyurt 2. el eşya alımı başta olmak üzere Anadolu Yakasında da firmamız güvenle ikinci el eşya alımı yapmaktadır. Edindiğimiz tecrübe ve sektördeki güven verici alım satım işlemlerinden sonra, günümüzde ürün yelpazemizi çeşitlendirmiş şekilde 2.el eşya alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Şişli bölgesinde kullanılmayan eşyalarını satmak isteyen müşterilerimizin adreslerine kadar giderek, kullanılmış eşyalarını anında nakit ödeme şekliyle alıyoruz. Siz de şişli bölgesinde güvenilir eşya satışı için bir adres arıyorsanız iletişim telefonlarımızdan arayarak bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat teklifleriyle kullanılmış eşyalarınızdan kurtulup ayrıca bütçelerinize ek kaynak sağlayabilirsiniz.

Firmamız Anadolu yakasında Çatalca 2. el eşya başta olmak üzere birçok ilçede 2. el aşya alımı yapmaktadır. Ayrıca Şişli 2.el eşya alımlarında cömert teklifler sunan firmamız, 2.el eşya satışında piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlarla eşya satışın yapmaktadır. Günümüzde sıfır alındığında önemli miktarlarda harcama yapılması gereken,

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Fırın
  • Mini Fırın
  • Ankastre seti

Tarzı beyaz eşyalar birçok farklı marka ve modelde satış merkezlerimizde sergilenmektedir. Adeta yeni görünüme sahip beyaz eşyaların tamamı, uzun yıllar sorunsuz kullanıma müsait durumdadır. Özellikle maddi durumları sebebiyle sıfır eşya alamayan çiftlerin ve öğrencilerin ilk ziyaret ettiği adres olan firmamızda, toplu ev eşyası alımında sürpriz indirimler söz konusu olmaktadır. Beyaz eşyaların yanında yatak odası takımı, koltuk takımları, genç odası, masa sandalye, çekyat, baza, gibi alınması zorunlu eşyalarda da inanılmaz indirimli fiyatlarla satış yapmaktayız.

Şişli 2.el eşya müşterilerinin bir dükkana girerek, tüm ev eşyalarını eksiksiz bulabileceği yegane satış mağazalarına sahip olan firmamızda, en kaliteli markalara sahip elektronik ev aletleri de satılmaktadır. Farklı marka ve modellerde eşyalar, sıfır fiyatına oranla çok ucuz fiyatlara müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bu eşyalar arasında,

  • Plazma Televizyonlar
  • LCD Televizyonlar
  • LED Televizyonlar
  • TV Üniteleri

Türünde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Tüm cihazların kontrol ve bakımı yapılmış ve uzun süreler kullanım şartlarına uygun şekilde satılmaktadır. Şişli bölgesinde hem alırken hem satarken kazanabilmek için firmamızı arayarak bilgi almak istediğiniz konularda fikir danışabilir, eşyalarınız hakkında fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetlerine açık olan iletişim bilgilerimize ulaşarak 2.el eşya alım satımı için randevu alabilirsiniz.