SULTANGAZİ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Sultangazi ikinci el eşya alanlar olarak Sultangazi’nin yanı sıra başta Esenler ve Eyüp 2. el eşya ihtiyaçlarını karşılamak adına çevre semtlerde de ikinci el eşya satışı ve alımı hizmetini veren büyük, köklü, tecrübeli ve hizmet kalitesinin sınırlarını aşmayan bir firma olmaktayız. İnsanların ihtiyaç ve isteklerinin sonu olmayan alanlardan birisi de eşya alanı olmaktadır. Yaşamak durumunda olan he rinan barınma ve dolayısıyla da evinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için ev eşyası almak durumundadır.

Sultangazi ve çevresinde ismini ve kaliteli hizmetini müşteri kitlesine duyurmuş olan Sultangazi ikinci el eşya alan yerler arasında özel bir stratejiye sahip olan firmamız, gerek ikinci el eşya almak isteyen müşterilerimize gerekse eşyalarını ikinci el olarak bize satmak isteyen müşterilerimize aynı tevazu anlayışını göstermektedir. İkinci el eşya konusunda güvenin ve adaletli hizmetin adresi olan firmamız, firmamızın çıkarlarını düşündüğü kadar müşterilerinin çıkarlarını da gözeterek müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma olarak yalnızca Sultangazi’de değil Avrupa Yakasında Merter 2. el eşya piyasasında olmak üzere birçok semtte insanlar ikinci el eşya hizmetine duydukları ihtiyaçları karşılamak adına uzun yıllardır hizmet sunuyoruz. Ayrıca Anadolu Yakasında da başta Üsküdar 2. el eşya hizmeti olmak üzere birçok semtte müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri yerine getiriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerinden sizlerle paylaştığımız iletişim adresleri ile bize ulaşarak firmamızın sunduğu kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Firmamızın Müşteri Memnuniyetini Sağlayan Özellikleri

Sultangazi ikinci el eşya satmak için araştırma yapıyor iseniz ve yolunuz bizim firmamıza düştüyse öncelikle doğru ve güvenli adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. İkinci el eşya piyasasında elbette farklı çalışma sistemleri vardır. Ancak biz firma olarak bu sistemlerin en güvenlisini kullanarak farkımızı ortaya koymaktayız. Öncelikle Sultangazi ikinci el mobilya alanlar olarak sabit bir adreste ikamet etmekteyiz. Dolayısıyla da herhangi bir sorun ve görüşlerinizde bizi sabit adresimizde bularak bizimle iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

İkinci el eşya alım hizmetinde hizmet ağımımızın sınırları oldukça geniş olmaktadır. Bu durum bir çok müşterimizin memnuniyetine kapı aralamakla birlikte güvenilir ve kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olduğumuzu göstermektedir. Dolayısıyla da firmamız, satın alınan ikinci eşyaları zamanında teslim ettiği gibi aynı şekilde müşterisinden teslim alacağı ikinci el eşyaları da söz verdiği sevkiyat zamanında gidip almaktadır. Çünkü firmamız, bu sektörde hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana tüketicinin kösteği değil desteği olmuştur. Bu vizyonumuz sayesinde yıllar süren hizmetimiz , müşterilerimizin beğenisi ve desteği ile kökleşerek tecrübelerimiz doğrultusunda daha da profesyonel bir hal almıştır.

Eşya Sınırımız Yok

İkinci el eşya dendiğinde akla her ne kadar mobilya ve beyaz eşya gibi temel eşyalar gelse de Sultangazi ikinci el televizyon alanlar olarak temel ev eşyalarına ek olarak başta televizyon olmak üzere ikinci el elektronik eşyalarınızı da arızasız ve kullanılabilir şartı ile satın almaktayız.

Bizi diğer ikinci el eşya alanlar firmalarından ayıran güvenilirlik ve kaliteli hizmet özelliklerimizin yanı sıra bir diğer özelliğimiz ise antika eşyalara karşı da bir bütçe ayırıyor olmamızdır. Sultangazi ikinci el antika eşya alanlar olarak evinizdeki antika ve tarihi eşyalarınızı da ücreti mukabilinde sizlerden almaktayız. Kısacası; bize satabileceğiniz eşya seçenekleri oldukça geniş olmaktadır.