Tuzla 2.El Eşya Alanlar

Tuzla 2.el eşya ihtiyaçlarınızda güvenle arayabileceğiniz firmalar arasında olan işletmemiz, uzun yıllardır 2.el eşya alım satımında Anadolu Yakasında Tuzla’nın yanı sıra Pendik 2. el eşya piyasası gibi yoğun bölgelerde hizmet veren kuruluşlar arasındadır. Eşyalarınızı yenilediğinizde evlerde meydana gelen eşya kalabalığı sebebiyle satmak istediğiniz eşyalar, adreslerinizden alınarak en uygun fiyatlandırma yapılmakta ve tutarları nakit olarak ödenmektedir. Eşyaların değerleri konusunda her zaman en iyi fiyat teklifleri sunmakta olan firmamız, 2.el eşya satışlarında düşük kar oranları ilave edilerek satış yapmaktadır. Kullanılmış eşya alım satımları sırasında, hakkaniyet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyeti ilkesi önde tutulmaktadır.

Tuzla 2.el eşya alıp satan firmaları tercih ederken bilinmesi gereken bası önemli noktalar vardır. Bazı firmalar asıl iş kollarının yanı sıra eşya alım satımı yapmaktadır. Böyle firmalardan alım satım yaptığınızda, aldığınız eşyalarda ilerde sorun yaşamanıza sebep olmaktadır. Firmamız tarafından alınan eşyaların bakım ve onarımı yapıldıktan sonra, yenilenerek kullanılır bir biçimde yeni sahiplerine teslim edilmektedir. Özellikle sıfır eşyalara çok yüksek ödemeler yapmak yerine, çok uygun fiyata eşya almak isteyen müşterilerimiz için, toplu satışlarda önemli indirimler sunulmaktadır. Eşya satmaya karar verdiğinizde öncelikle satış fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız gereklidir. Satacağınız eşyaların değeri, eşyaların görünümüne bağlı olarak farklılıklar gösterebilir. Elektronik eşyalarda ise marka ve eşyanın modeli fiyat belirleyici etkenler olarak önem taşımaktadır.

Tuzla 2.el eşya alım satımında kazandığımız tecrübeler sayesinde, müşteri kazanma prensibimiz para kazanma isteğimizden daha önce gelmektedir. 2. el eşya piyasasında sürekli tavsiye yöntemiyle büyüyen firmamız, elektronik eşyalar, oturma grupları, beyaz eşyalar, genç odası, masa sandalye, fırın, TV ünitesi, yatak odası takımları, baza ve halı gibi her çeşit eşyanın alım satımını yapmaktadır. Eşya alımlarında müşterilerimizin ev adreslerinden araçlarımızla alınan eşyalar, depolarımız ve showroom bölümlerimizde sergilenmektedir. İstanbul’da Tuzla’nın yanı sıra Kayaşehir 2. el eşya piyasası başta olmak üzere birçok ilçede faaliyet gösteren firmamıza internet adreslerimizden veya telefonla ulaşarak, satmak veya almak istediğiniz eşyalarla ilgili ön bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz tüm model ve marka eşyaları en iyi fiyatlara almak veya 2.el piyasa değerlerinin üzerinde satmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, firmamızla irtibata geçmek olmalıdır. Zengin ürün yelpazesine sahip olan firmamızda bütçenize uygun her çeşit eşya yer almaktadır.