Yeniköy 2.El Eşya Alanlar

Yeniköy 2.el eşya satmak isteyen tüm müşterilerimizin yapması gereken tek şey, en kısa sürelerde firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşmak olmalıdır. Çünkü İstanbul’un tüm ilçelerinde uzun yıllardır eşya alım satımında, en iyi fiyat tekliflerini sunuyoruz. Kullanmaktan vazgeçtiğiniz veya evlerinizin bir köşesinde hiçbir fayda sağlamadan bekleyen eşyalarınızı, değerlerinin üzerinde fiyatlarla alıyoruz. İstanbul’da Anadolu Yakasında Kartal, Tuzla ve Çatalca 2.el eşya hizmeti sunan firmamız aynı zamanda Avrupa Yakasında da Yeniköy’ün yanı sıra Küçükçemece, Taksim ve Silivri 2. el eşya alımı başta olmak üzere birçok ilçede 2. el eşya alımı yapmaktadır. İstanbul’un neresinde ikamet ediyor olursanız olun bir telefonla adreslerinize gelen ekibimiz, gereksiz gördüğünüz tüm eşyaları yerinde alarak nakit ödeme yapmaktadır. Eşyanın cinsine ve durumuna bağlı olarak bütçenize önemli bir miktar katkı sağlayabilir, boşuna yer kaplayan eşyalarınızdan bir çırpıda kurtulabilirsiniz. Bunun için bizlere ulaşarak, eşyalarınız ve satış fiyatları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yeniköy 2.el eşya alım ve satımında uzman olan firmamız, tüm alım satım işlemlerinde müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışla hizmet vermektedir. Bu sebeple gerek 2.el eşya alımları, gerekse satışlarından mutlaka memnun olarak ayrılmanızı garanti ediyoruz. İhtiyacınız olan tüm kullanılmış ev eşyalarının satışının yapıldığı mağazalarımıza gelerek, küçük bütçelerle tüm evi donatacak eşyaları alabilirsiniz. Mağazalarımızda koltuk takımları, yatak odaları, genç odaları, vitrinler, halılar, çekyat, baza masa sandalye türünden tüm mobilyalar bulunmaktadır. Mobilya ihtiyaçlarınızın dışında evlerin başköşelerinin değişmez eşyaları olan televizyonlar da farklı marka ve modellerde satışa sunulmaktadır. Çok küçük bütçelerle alabileceğiniz,

  • Plazma Televizyonlar
  • LCD Televizyonlar
  • LED Televizyonlar
  • TV üniteleri ve birçok farklı elektronik cihazlar mağaza vitrinlerimizde yer almaktadır.

Yeniköy 2.el eşya müşterisinin ısrarla aradığı eşyalar arasında ilk sırda gelen beyaz eşyalar, ev hanımlarının gözdesi olan eşya türleridir. 2.el satışı yapılan mağazalarımızda beyaz eşyaların farklı model ve markalarda olan çeşitleri çok uygun fiyatlarla satılmaktadır. Beyaz eşyalar yeni alındığında çok büyük meblağlara mal edilen değerli eşya sınıfındadır. Firmamızın satış noktalarına gelerek beyaz eşya türü eşyaları çok görebilir ve haklarında her türlü bilgiyi alabilişiniz.

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinası
  • Bulaşık Makinası
  • Fırın
  • Mini Fırın
  • Ankastre Seti ve daha birçok farklı ürün bulabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Eşya alım ve satımında karşılıklı güvene dayalı olarak en yüksek fiyat garantisi ile eşya satmak ya da almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.